| Madness345 a întrebat:

O ceara buna pentru par, si un balsam eficient. Sunt baiat! Dau funda! :*

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste putin lac de par pentru fixare, nu-ti mai trebuie ceara si alte balsamuri, care-ti strica parul.
Se gasesc spray-uri cu lac de par, 2-3 sufluri scurte ti-l fixeaza frizura in pozitia dorita.

| AlinaInk a răspuns:

Ceara nu stiu, dar balsam si sampoane bune gasesti pe http://www.naturway.ro/

| Iwliaaa a răspuns:

Eu sunt foarte mulțumită de Masterline Nutri Repair, adică îmi place că mi-l face foarte strălucitor, nu știu cum să explic.
Cât despre ceară, folosește una de la Syoss cu fixare maximă, am un prieten din gașcă care își face părul cu ceara de la Syoss și îi stă super.

| Emi24268 a răspuns:

Balsam de par kallos!