| redtrr1 a întrebat:

vreau sa stiu cateva metode de a-mi face parul mai moale, sunt baiat si se intareste imediat dupa prima zi dupa ce-l spal, il spal o data la 3 zile si nu stiu ce sa fac sa-l fac moale..Am incercat cu balsam dar nu prea e eficient. Poate cunosteti voi cateva metode, dau funda

3 răspunsuri:
| Anonima6789777 a răspuns:

Un truc din moș strămoși. In apa în care te speli pune oțet, de mere... de care vrei tu. Dă un aspect mătăsos, te scapă si de măreață, cojițe. etc.
Nici eu nu am crezut, dar e wow. Dupa poți aplica orice balsam, nu miroase părul deloc happy

| Loryyyloredana a răspuns:

Ulei de cocos...Îl aplici cu jumătate de ora inainte sa te speli
Poti incerca sa pui si niste aspirina sfarmata in palma si apoi pui șampon si te speli