| KevinAle a întrebat:

am foarte multa matreata in cap, sunt baiat, dar nu ma dau fixativ, gel de par, ceara de par...folosesc doar sampon de par si balsam dar rar.
imi puteti spune cauza si sa imi dati niste sfaturi ca sa scap de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| kajskhdiauhck a răspuns:

Incearca sa schimbi samponul

| Tr1ckst3r a răspuns:

Eu am folosit pentru matreata/coji/arsuri pe scalp un produs foarte bun numit KERIUM DS (crema+sampon). Recomand cu placere!
Atentie! Dupa 3-4 luni cel mult nu mai trebuie folosit o perioada pentru ca ingraja parul si nu isi mai face efectul.