| lyTTTT a întrebat:

O crema anticelulitica eficienta pe care ati folosit-o si a dat rezultat, stiti? Multuumescc

2 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

In general cremele nu prea dau rezultae pot veni ca o compelare a unui tratament cospetic impotriva celulitei facut in salon. Daca totusi vrei sa incerci creme du-te la un medic sa i ti recomande una.Te avertizez ca sunt foarte scumpewinking

| MarianWLF a răspuns:

Lasa prostiile astea de creme care nu sunt bune de nimic dupa ce trece iarna apucate de alergat iti garantez ca vei scapa de ea plus ca e mai sanatos si eu fac alergare si e foarte placut.