| Robeeert1 a întrebat:

O cremă hidratantă non-comedogenică recomandați-mi!

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Hydra-Genius Aloe water de la L'Oreal. E super. Nu incarca pielea si e ravoritoare ai fresh. L-am luat de curand si il ador

| Vikaa a răspuns (pentru Yurisa):

Mereu am avut probleme cu cele de la L'Oreal.

| Yurisa a răspuns (pentru Vikaa):

Nu e crema, e gel. Nici eu nu ma dau in vant dupa ele. Am avut si de la clinique si de la gerovital, dar simteam ca pot sa prajesc dimineata cartofi prajiti cu uleiul adunat de pe fata mea laughing

6 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Cerave Baume Hydratant, nu are parfum, parabeni etc

| Vikaa a răspuns:

Recomand cu mare drag Crema calmantă de față Bioderma Sebium Sensitive Cream, este cruelty free si te face sa te simti mai fresh, merita cumparata si lasa tenul sa respire calumea si te vei simtii mai bine, uita-te dupa produsele care sunt bio si nu testate pe animale, am sa-ti las si un link https://makeup.ro/......ct/375873/

| Delcatty a răspuns:

La Roche Posay are creme facute special pentru pielea cu probleme. Iti voi arata gama lor, iar tu sa iti alegi ce iti place mai mult de aici: https://www.laroche-posay.ro/produse/game-de-produs/toate-produsele-ca.aspx

| alfabet258 a răspuns:

Cremele de la Cerave nu încarcă pielea plus că nu au miros de deci este un plus.