| BiiBiis a întrebat:

Ce crema de maini hidratanta imi recomandati, dar de fata?

Răspuns Câştigător
| Kidu a răspuns:

Pentru maini cele de la neutrogena, iar pentru fata poti incerca o crema de bebelusi, la mine ce-l putin isi face efectul.happy

10 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Crema intensiv hidratanta-Dove este cea mai buna!love struck
Este o crema de uz general, cu agenti hidratanti, se absoarbe rapid, asigura patrunderea ingredientelor sale de ingrijire in piele, fara sa ramana la suprafata.Este ideala pentru maini si fata, cat si pentru coate, genunchi, si alte zone predispuse la deshidratare, sau uscate.
Este disponibila in 3 variante:
30 ml- ideala pentru poseta - pret 3, 48
75 ml- o poti avea la scoala, birou - pret 6, 59
150 ml de nelipsit in baia ta - pret 10, 40

mlm
| mlm a răspuns:

Ptr maini o crema hidratanta cu glicerina, te va ajuta foarte bine, iar pentru fata depinde de ten.

| Marii a răspuns:

Pentru fata eu folosesc de la nivea si sunt multimita de ele. Si pentru maini : este o crema atrix care este foarte buna. Dar sunt 2 tipuri una fabricata in germania (parca) si una facuta in romania, cea nemteasca este mai buna.happy

| Zambete89 a răspuns:

Ori de maini, ori de fata? rolling on the floor

| blue_butterfly a răspuns:

Aslavital - crema pentru maini si unghii.

| Mamamare a răspuns:

Sunt multe...Nivea Visage..scrie pe crema:
Protection intense
Sain Hydratant Multi-Protecteure

Răspuns utilizator avertizat
| jedi_8834 a răspuns:

Nivea...la orice farmacie gasestiwinking

| sam a răspuns:

Elmiplant. mergi la un plafar si ii spui ce fel de ten ai si ele iti recomanda. si pentru maini la fel...
nivea si dove mie nu imi priau happy
spor in toate!