| FlaVy_7374 a întrebat:

O fata de 16 ani poate sa poarte tinute elegante, office la scoala?

Răspuns Câştigător
| Nicole a răspuns:

Buna.
Sigur, de ce nu?
O zi buna.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| PuFuLeTe a răspuns:

Normall!big grin doar are 16 anii nu 11! Fundaa:X

| marya a răspuns:

Eu spun da, bine ca cineva mai stie bunul gust.winking

| melissa_3397 a răspuns:

Da normal ca poate, doar ca arata aiurea dupa parerea mea ori esti elev ori esti femeie de afaceri office... etc Mai nou nu mai sti care ii profesorul si care ii elevul, asa tinute. In concluzie poate dar eventual ceva care sa nu iasa in evidenta prea tare

| Nickelback a răspuns:

Normal

| Alinaaa_9766 a răspuns:

Da poate daca o lasa directorulhappy dc nuhappy eu as vrea dar trebuie sa venim in camasa alba cu cravatacrying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce nu? Atata timp cat inca iti mentii un aer tineresc