| Catacombe a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala? Ma duc la o scoala noua...
Caut cateva tinute elegante, dar accesibile oricui. Pentru varsta 12-13 ani.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| TiganuSabrina a răspuns:

Ai putea sa mergi imbracata asa: o camasa alba cu un papion rosu, o perecge de pantaloni ( nu chiar colanti) pentru a.ti baga camasa inauntru, opincute iar parul ar fi frumos dat cu placa ( lasat pe spate-->da un aer de maturitate ) sau impletit. Acum depinde de tine, asta este parerea mea. te pup draga, succes.
P.S. Daca te.am ajutat funda te rog.happy

| Catacombe explică (pentru TiganuSabrina):

De ce nu ma lasa sa iti dau funda? Tie vreau sa ti-o dau

11 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Depinde cum vrei tu. Daca vrei mai formal poţi sa te îmbraci cu o cămaşă şi o fusta/blugi. Mai ales dacă aveţi uniformă la scoală aia. Dacă vă lasă casual poţi sa te îmbraci cu un tricou + plover daca e mai frig, nişte blugi/o fusta idk
Eu am tot 12ani jumate( trec a sasea ) şi ma imbrac cu nişte blugi +un tricou şi plover daca e mai frig, dar eu sunt la liceu, acum depinde. sa fie în bafta ta.

| Catacombe explică (pentru Mwha):

Da, si la mine tot casual ne lasa. Si in scoala mea se afla liceul+gimnaziu big grin De unde esti?

| 0PopaPorno a răspuns:

Eu eram stresat in prima zi de a9a de outfit si pana la urma m-am dus la sacou, camasa, pantofi etc si cand am ajuns acolo toti erau in hanorace si shoes. Mi-o cazut fata.

| vocea a răspuns:

Buna pai poti sa te imbraci cu ce iti place tie, de la o camasa pana la un tricou alegant si le poti asorta cu blugi, cu o rochie, sau niste colanti negri, mult succes

| Trandafirii a răspuns:

Buna, ai putea sa te imbraci cu camasa alba, cravata rosie, si o fusta neagra, cu pantofi, si la par ar fi frumos sa fii impletita, bafta!

| SPaul203 a răspuns:

Pai poti incerca o camasa in carouri cu fusta si niste conversi sau poti incerca o bluza din dantela(gasesti in h&m la 60 de lei ceea ce e accesibil cred.) cu fusta neagra si balerini cu imprimeu floral

| HisoChan a răspuns:

Încearcă o cămașă mai largă însoțită de niște colanți sau de niște blugi mai subțiri. Și ia-ți teneși sau shoeși pentru că merg la orice. Baftă! happy

| TiganuSabrina a răspuns:

Ai putea sa mergi imbracata asa: o camasa alba cu un papion rosu, o pereche de pantaloni ( nu chiar colanti) pentru a.ti baga camasa inauntru, opincute iar parul ar fi frumos dat cu placa ( lasat pe spate-->da un aer de maturitate ) sau impletit. Acum depinde de tine, asta este parerea mea. te pup draga, succes.
P.S. Daca te.am ajutat funda te rog.happy

| Mwha a răspuns (pentru TiganuSabrina):

Sunt din Brăila, scuze de intarziere. De la CNGMMhappy

| Mosteanu_Dyana_2000 a răspuns:

Ar fi mai frumos cu o camasa alba, papion de fete cu buline negre, pantaloni negri, opincute negre si impletita spic. Funda?