| lucinicaa a întrebat:

O intrebare foaaarte importanta.Sora mea mai mica are 14 ani, s-a dus pe noapte la o prietena, iar azi, am atras atentia ca are sprancenele pensate, insa am observat ca de sus erau la fel pensate, si din cate am auzit daca le pensezi de sus nu mai cresc, dar forma este nu chiar reusita, sunt drepte, si vreau sa stiu daca ii vor mai creste de sus sprancenele, sau va ramane cu aceasta forma? Va rog, un raspuns concret crying

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cresc...

| Cristinaaa57 a răspuns:

Spune-i sa foloseasca ulei de ricin

| Lola05 a răspuns:

Ii vor creste, stai linistita.
Totusi, pentru ca esti sora ei mai mare, explica-i ca nu trebuie sa se faca singura sau sa se lase pe mana vreunei prietene care crede ca stie ce face. Mergi cu ea la o cosmeticiana buna care va sti sa ii dea forma frumoasa in functie de figura ei, fara sa i le subtieze aiurea sau sa le indrepte.

| Lola203 a răspuns:

Nu mai credeti tot ce auziti, normal ca ii cresc laughing spune-i sa-si lase sprancenele sa creasca vreo cateva saptamani si apoi sa-i dea cineva care se pricepe o forma frumoasa happy

| writtennnns72 a răspuns:

Spune-i să se dea cu ulei de ricin şi să nu se mai penseze, îi vor creşte la loc.