| roxxyale a întrebat:

O intrebare pentru cei din bistrita. ce salon este deschis duminica?

4 răspunsuri:
| NoobOrPro a răspuns:

Pai ala de langa Maggi este unu fix la bloc iti spun mai incolo sa-ti spun si strada

| NoobOrPro a răspuns:

Pe iosif Vulcan "Mona" sau ceva de genu dar e deschis numai sambata pentru coafor big grin, ai putea incerca pe Dragos Voda, sau in spatele pietei mai era unu. Sau...in spate la melarox aproape de Octavian Goga big grin cius

| NoobOrPro a răspuns:

E pacat sa-ti tai duminica parul! de aia nu deschide nimeni duminica, Funda?

| roxxyale explică:

Eu nu vreau sa mi-l tund ci sa mi-l fac