| amaranth a întrebat:

O intrebare pentru fete :*
Fetelor. se apropie decembrie. luna mult asteptata de toti. odata cu vacanta incep si distractiile. ok ok... am o intrebare. daca ar fi sa mergeti in club, la un majorat, sau poate. petrecerea de revelion. etc.
v-ati imbraca cu o fusta tutu, colanti negrii si niste cizmulite frmoase? sau ceva botine? ceva de genu' http://blog.zsazsazsu.ro/wp-content/uploads/2010/01/DSC_ 7691.JPG

aa.si fustita tutu sa o achizitionati la un pret bun?

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da! Si eu mi-am luat pentru revelion o fustita de genul asta pe crem, si botine pentru partea de sus inca nu stiu ce sa imi iau

| unknown a răspuns:

Da este foarte bine dar mi se pare putina cam fara culoare tinuta, incearca sa adaugi niste accesorii pe masura dar nu exagera!

| Romancutza a răspuns:

Mmmm.desigur.este o tinuta foarte buna pentru o petrecere, club ecc. Dar ai grija si la machiajwinking

| midnight a răspuns:

Sincer eu mi-as lua miste cizme in in loc de colantii aia mai bine un dres

| Ade a răspuns:

E dragut. Dar, deoarece tinuta nu are culori ar fi fain sa ai un machiaj putin mai sclipitor. Dar nu exagera! Aaa, si ia niste pantofi eleganti negri, ca in imagine! Dar fiecare cu gusturile lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hmm...colanti in club.nu prea merg. iti va fi foarte cald.eu o sa optez pentru http://www.nifty.ro/products-page/rochii/rochie-349/ arunca si tu o privire pe site-ul asta http://www.nifty.ro/ poate iti gasesti ceva pe plac.sunt super produsele, calitate si pret bun.sunt rochii special pentru club. bafta si sper ca ti-am fost de folos.kiss