| Derye a întrebat:

O mica intrebare: daca tin parul nespalat 5 zile, la urmatoarea spalare si clatire cu otet se va ingrasa mai rapid decat daca il spal din 3 in 3 zile?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Derye explică:

Am banchetul. Adica nu m-am mai spalat de luni, si de vineri pana luni plec la banchet (mini excurie) si nu vreau sa ajung cu un par lins acolo.
Vineri plec, ma spal vineri si macar 3 zile sa ma tina. Ziceti rapid, ca urmeaza sa fac baie in seara asta si sa vad daca ma spal si pe cap. Nu vreau sa ma spal prea des.

| LostInDreams a răspuns:

Nu stiu sigur.depinde cum e parul tau, mie nu mi s-a intamplat niciodata sa stii! incearca, nu vad cat ai de pierdut!

| mariaw a răspuns:

Spala-te de cate ori simti nevoia.desigur de preferabil nu zilnic. Daca parul nu-ti permite sa raresti spalarile, adapteaza-te tipului de par