| hiigee a întrebat:

O mica problema...am breton drept si m`am hotarat sa-l las sa creasca, dar problema e ca acum nu stiu cum sa-l mai prind; nu e nici lung dar nici scurt ca sa pot sa-l las pe frunte... si de prins nu prea pot laughing ce ma sfatuiti sa-i fac sa stea cumva, prins, cat mai NORMAL? laughing puteti da si poze, funda

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

Daca e destul de lung, lasa-l intr-o parte. daca nu, prinde-l cu o clamita sus. happy

4 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Inceraca sa ti-l dai pe o parte si astfel nu te va mai deranja vei incerca un nou look si arata si foarte binewinking!

| FeelTheRainbow a răspuns:

Orice. dar te sfatuiesc sa nu il mai tunzi.Crede`ma ca o sa-ti para rau.

| meyou a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:23, s:0&tx=73&ty=79

| andreea_7195 a răspuns:

Dal cu fixativ si fixeazal cumva pe o parte