| gemeni6226 a întrebat:

O pagina web unde iti pui poza si poti vedea cum ti-ar sta o alta culoare sau tunsoare de par?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Eu folosesc PicsArt

| gherry a răspuns:

Poți prin aplicația PicsArt. Pe aceasta aplicație ai o multitudine de alegeri pentru editarea pozelor tale. Îți recomand măcar să o încerci.

| gemeni6226 explică (pentru gherry):

Poate ca e buna dar eu nu stiu s-o folosesc mi-am incarcat poza am cautat efecte toate s-au suprapus dar mie nu efecte imi trebuie ci cum mi-ar sta o culoare sau o tunsoare de par, plus ca dupa 7 zile mai ai si de platit.Nu e de mine sub nici o forma.

| gherry a răspuns (pentru gemeni6226):

Acum 2 luni când o foloseam era complet gratuită. Îmi pare rău că nu ai avut o experiență plăcută cu ea.