| Gorath a întrebat:

O sa ma mai pot vopsi cu vopsea chimica daca am fost facuta cu henna?

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Poti sa te vopsesti dar nu o sa prinda culoarea si e posibil sa iti si cada parul asa camai bine stai cuminte si fa-te tot cu henna.

| Gorath explică (pentru KellyGreen):

Chiar n-o sa mai prinda culoarea? Mi se pare cam...imposibil.Ma refer dupa ce se duce henna din cap, nu asa peste ea.

| Bondarel99 a răspuns:

Pe parul tratat cu henna nu mai prinde nicio vopsea.

| michelia a răspuns:

Oricind, fara probleme. Eu m-am vopsit si cu henna o vreme, dar mi s-a parut prea complicat. Lasa o luna pauza si apoi vopseste-te linistita cu ce vrei tu.

| Gorath explică (pentru michelia):

Multumesc.Si cam dupa cate spalari o sa mi se duca de tot? IEu stiam ca-n jur de 8.

| michelia a răspuns (pentru Gorath):

Pentru linistea ta, spala-te de o luna la interval de 3-4 zile. Chiar daca nu se duce de tot culoarea, oricum se prinde cea chimica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai prinde.