| anonim_4396 a întrebat:

O sa purtati batic la biserica?

15 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Da, este pacat sa te rogi cu capul descoperit.

| Amelya02 a răspuns:

Doar femeile si cele batrane poarta batic happy

| andreyyya a răspuns:

La noi la biserica nu se obisnuieste, poate doar daca te duci la vreo manastire.

| thegreatgatsby a răspuns:

De ce ai face asta laughing

| axeldavid a răspuns:

Tu poarta batic sa nu mergi la biserica cu capul 'gol'

| Annalina99 a răspuns:

Nu vailaughing

| Rebbbeca a răspuns:

Nu neaparat, putem purta si bentite deoarece se ia inconsiderare ca avand ceva pe cap.Acum depinde, daca este frig da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! laughing

| ViVi99 a răspuns:

De obicei copiii (minorii) nu poarta batice la biserica, deci nu o sa porthappy

| LittleMønster a răspuns:

Lol, nici gand.Doar femeile maritate poarta.

| 7Mary7 a răspuns:

Asa este, la biserica trebuie (noi fetele) sa purtam ceva pe cap; dar baticele chiar nu sunt genul meu laughing asa ca nu o sa port!

| JustMeNck a răspuns:

Nu laughing

| DyaLove a răspuns:

Nu lol laughing

| eulliric99 a răspuns:

Da. Dar daca nu esti maritata nu e nicio problema in a nu purta batic

| CrazyKitten a răspuns:

Nu. In plus, s-ar putea sa fie frig si baticul nu tine de cald. Deci, nu.