| IM5 a întrebat:

O vopsea care sa iasa ca in aceasta poza? Numele si numarul?:o3 Funda.Thx.
http://weheartit.com/......152/search

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ala e un blond banal cu suvite colorate. Deci, s-au folosit mai multe tipuri de vopsea. Dar s-au folosit cam demult, ca se vad oribil radacinile crescute, ca sa nu mai pomenesc de faptul ca tipa nu prea pare sa fi auzit ca parul se spala mai des decat o data pe an.

| IM5 explică (pentru ardnaxur1961):

laughing))

| Laura927 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Serios cum iti dai seama ca nu are parul spalat? Sunt curioasalaughing

| Bondarel99 a răspuns:

Blondul ala nu arata rau deloc, nu stiu de ce ardnaxur1961 are impresia ca e murdar si urat si ma intreb daca chiar s-a uitat la poza inaintelaughing
E foarte greu sa obtii un blond asa, in primul rand trebuie sa il decolorezi pentru ca daca esti satena si te faci chiar si cu cea mai deschisa vopsea tot iti va iesi un portocaliu rosiatic foarte urat.Si in plus trebuie sa folosesti mai multe nuante de blond dupa aceea pentru suvite ca sa obtii nuanta aia. Daca vrei neaparat asa trebuie sa te duci la salon sa te faca cineva priceput pentru ca singura iti distrugi parul.