| RoyDupuis a întrebat:

O vopsea de par buna, raport pret-calitate! Multumesc!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poți opta pentru vopseaua Garnier, așa cum menționa cineva mai sus, doar dacă îți plac nuanțele închise.
Garnier e de calitate, nu scapi cu ușurință de ea, dar nu-ți oferă nici nuanța dorită! Aplicată pe păr, vei observa că, orice culoare ai folosi, și orice nuanță ai alege, îți va oferi un rezultat mult mai închis la culoare.
Dacă optezi pentru un șaten obișnuit, devii brunetă. Deci, orice ai încerca de la firma asta, îti va închide părul la culoare.
Ți-aș recomanda Wellaton sau Syoss, au o gamă largă de culori, iar prețul este foarte accesibil, aprox. 18-20 lei. Culorile sunt dulci și frumoase.

| TeeaCup a răspuns:

Schwarzkopf Brilliance sau Garnier Color Sensation.

| marinelamarin a răspuns:

Eu folosesc pallete, este foarte buna si rezistenta si imi da volum la par.
sau poti incerca vopsea de par de la garniere, nu stiu exact cat costa dar vopseaua palette costa pana in 140 lei. funda?