| aicinuehi5 a întrebat:

Oare de ce zic femei din strainate ca barbatii romanii sunt frumosii si romancele zic invers?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai romanul in strainatate are salariu bun si e normal ca femeile sa ii placa pentru ca omul se ingrijeste arata mai bine, e pus la punct si in Romania ii vezi cu fete prapadite neingrijiti, haine de 2 lei si acolo e diferenta (lipsa baniilor si neingrijirea personala de nu le plac la romance barbatii romani).

| AxelBv a răspuns:

Pentru ca suntem un popor de fite, iar tot ce e romanesc e prost, iar ce e strain e fantastic de bun.

| eandopuncttk a răspuns:

Pentru ca barbatii din România au ceva de pret in pantaloni laughing