| aicinuehi5 a întrebat:

De ce sunt romancele cele mai frumoase femei din lume? Si barbatii atit de urati?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te inseli, femeile care au pielea alba si arata bine sunt frumoase in afara de cele palide si negrese. Barbatul urat e cel care nu se ingrijeste.

| harciog a răspuns:

Bai du-te mai d'acilea.Am cunoscut o mulatra de dadea clasa oricarei frumuseti romanesti cu frumusetea fetei, a corpului dar mai ales prin spontaneitate si cultura acumulata.Nici n-apucam sa deschid gura ca avea deja raspunsul.S-a consumat intilnirea in citeva luni dar atit de mare era consumul incit ne apuca tremuratul pe amindoi in timpul zilei.

| negru30 a răspuns:

Nu exista barbat sau femeie = urati - orice om are ceva frumos

| cuvant a răspuns:

Femeile din Romania sunt in top dar nu cele mai frumoasa. Barbatii sunt urati? Inseamna ca nu stii sa vezi frumusetea omului. Nici tu nu te apreciezi foarte mult si nu iti o valoare reala. Lasa muzica, telenovelele si alte lucruri comerciale ca acolo iti arata fardu si nu barbatul si femeia.

| Leon a răspuns:

Care barbati?

| AdyutzZz a răspuns:

Nu te supara ca-ti zic da barbatii romani is si ei foarte frumosi.Nu stiu de ce zici ca sunt urati, nu te inteleg.Si romancele nu sunt chiar cele mai frumoase femei din lume. Apropo @Rony2012 romancele cu au castigat vreun miss pentru ca nu stiu sa isi expuna darul fizic primit de la Mama Naturawinkingsi fara suparare alea frumoase is drogate sau tarfe, parerea meatongue

| andrei a răspuns:

Depinde ce intelegi prin frumusete si uratenie.

| benny a răspuns:

de unde ai mai scos-o si pe asta laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ravenborn a răspuns:

De Meree

| MescaMascalina a răspuns:

Romancele nu sunt cele mai frumoase femei din lume big grin E adevarat ca suntem in top dar sincer, am cunoscut si barbati foarte frumosi. Spre uimirea mea, peste masculi atragatori am dat prin Piatra-Neamt, Iasi, Vaslui dar nici in Bucuresti nu-s mai prejos big grin

| Rony2012 a răspuns:

De ce ziceti toti ca romancele sunt cele mai frumoase din lume. Acuma sincer, a castigat Romania vreun miss world ceva? nu se compara cu rusoaicele sau suedezele sau sud-americancele.

| 220V a răspuns:

Romancele sunt frumoase, dar sunt curve toate...

| DonyHD a răspuns:

Tu esti tampit/a?! cum sa zici ca barbatii sunt atat de urati? Cand am fost in Marea Britanie numai barbati cheli grasi mici de statura si indesati vedeam. in Romania arata mult mai bine. si romancele sunt printre cele mai frumoase dar nu chiar cele mai frumoase si sunt frumoase machiate ca daca le vezi nemachiate iti versi ficatii.macar barbatii arata bine naturalwinking

| axll a răspuns:

Daca esti fata sunt sigur ca esti al dracului de urata. doar ca frumusetea ta creste direct proprotional cu berile baute de un baiat. iti recomand sa iti procuri niste sfoara si un sapun dupa care sa te duci sa cauti cel mai falnic nuc, de care sa atarni in voia vantului. happy

| SoryIna a răspuns:

Hai ca asta a fost penala laughing

| RMG35 a răspuns:

De unde ti.a venit ideea asta prosteasca?