| deearrr a întrebat:

Oare este bun petrolul pur pentru par? daca a incercat cineva, cum se aplica pe par si de cate ori? dar uleiul de ricin? si acesta am auzit ca este benefic pentru caderea parului!

2 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Noua formula a samponului confera parului de doua ori mai multa suplete si vigoare.
Modul de folosire: aplicati samponul, masati bine pielea capului, pentru stimulare si tonifiere.
Lasati sa actioneze un minut, apoi clatiti bine. In caz de contact cu ochii, clatiti imediat cu multa apa.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Da petrolul pentru par este fff bun iar parul creste de 3 ori mai repede
Modul de folosire este usor ca si cum ai folosi un sampon obinuit
Sunt diferite produse gen petrol cu sampon dar asteptarile nu vor fi asa mari in comparatie cu petrolu pur.