| Alexxutz21 a întrebat:

Ok am si eu o scurta intrebare... Am o alunita pe fata destul de mare, nu e iesita in afara. Cam ce pot face, se poate scapa de ea? Daca da, fara semne? Astept un sfat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
... ok am şi eu un răspuns scurt... Consultă un medic specialist dermatolog pentru investigaţii şi în urma diagnosticului diferenţial se va lua o hotărâre privind acea aluniţă.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Trebuie sa mergi la un medic bun dermatolog si apoi sa constate el daca acea alunita se poate opera sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai indicat e sa mergi la un dermatolog!