| LigiMe99 a întrebat:

Ok. Dau fundita la asta ca nu mai suport. De cand am folosit un spray cu culoare, ma mananca igrozitor capul si imi vine tot timpul sa ma scarpin... Va rog sa-mi raspundeti, daca stiti, cum pot sa scap de mancarime... AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| carmen_4289 a răspuns:

Si eu am problema asta secretul este sa te speli foarte bine pe cap o si atunci cand pui sampon scarpina-te bine ca la mine merge sa scarpini bine pielea scalpului si daca nu merge freaca-te cu aloe pe cap

2 răspunsuri:
| PinkStarSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Buna! ns ce sa zic inseamna ca faci alergie du-te la un doctor ca poate gaseste cauzawinking eu zic ca metoda asta ii cea mai bunawinking

| adrian1988 a răspuns:

Pai nu stiu.ai incercat sa te speli pe cap? daca da poate ar trebui sa incerci un sampon care se numeste nizoral si pe care il gasesti in farmacii.