| yoonny a întrebat:

Cum vi se pare Giordani Gold Adaptive Foundation-Fond de ten?

2 răspunsuri:
| Tynnna a răspuns:

Buna! Eu folosesc acest fond de tende foarte multi ani, sau pe celalalt tot Giordani cu SPF 15. e o diferenta mica intre ele. Sunt foarte multumita de el pentru ca e fluid si se intinde usor, se vede foarte frumos pe fata si se adapreaza tenului. Ce-i drept tine doar 8 ore, nu ma suparam daca tinea mai mult pe fata, insa tot sunt multumita. Daca ar fi sa il schimb as folosi Revlon ColorStay.

| sSinGLe a răspuns:

Bunawinking, sotia mea foloseste acest fond de ten este multumita de el.