| razadeluna a întrebat:

Pana la ce varsta merge asa tinuta?

http://trikotag.ru/userfiles/image/products/big/SVN_8932 _big.jpg

Răspuns Câştigător
| mrclaust a răspuns:

Pana la nici una... fata aia arata de parca a fost scoasa din tomberon. Fara suparare, nu vreau sa sa supar pe cineva dar asta e parearea mea si nu mi-o schimb.

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bambinutza ( LoL) tu sti cum se imbraca o fata de 12 ani laughing asta merge mazim pana la vreo 9 ani laughing

Sper ca te-am ajutat(am si eu 12 ani ) si credma nu asa ma imbrac laughing

| Samy_9877 a răspuns:

12 ani!

| nsilviu a răspuns:

Nu mi-au placut niciodata uniformele dar asa in general cred ca pana la 10 ani maxim laughing...Mai bine sapca in cap si paltaloni largi happy

| Eliza_4560 a răspuns:

Aproximativ 8 ani

| roxana_8213 a răspuns:

Este oribila uniforma.
nu as purta asa ceva

| bambinutza a răspuns:

12 ani big grin

| bubia a răspuns:

9 ani da ii foarte urata nu as recomanada sa le poarte nimeni! AHHH! Ma ustura ochii!