| anonim_4396 a întrebat:

Este frumoasa aceasta tinuta pentru duminica, pentru. ocazie speciala, la fetita de 12 ani?

http://trikotag.ru/userfiles/image/products/big/SVN_8932 _big.jpg

12 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Vai, ce urat!

| BuburuzaZd a răspuns:

Depinde de gustul tau... nu te lua dupa nimeni Daca iti place poart'ohappy

| Diixy a răspuns:

Am 13 ani.Nu as purta asa ceva nici la 10 ani!
big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E super urîtă.

| Kitty20 a răspuns:

Eu am 13 dr nu imi place! nici la 12 nu purtam asa ceva...sacoul este cam lungut si nici modelul nu e prea reusit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e prea frumoasa.
Iti poti pune ceva mai de varsta ta.
Adica nu ai 6 ani, nu?

| 1234abcd a răspuns:

Asta e o unifoarma pentru scoala...adica serios am vazut copii de 1 an imbracati mai bine

| alexandraplay a răspuns:

Pe bune la 12 ani ii spui fetita? la 30 ii spui adolescenta si e oribila! eu am 13 si la 12 ieram si sunt adolescenta!

| EJxJtK a răspuns:

Este chiar foarte frumoasa, desi sacoul nu se potriveste foarte bine.incearca o bluza sau un ploveras.

| iLov3pitik1 a răspuns:

Este prea demodatahappy scuze ca iti spun!