| Anahiteamo a întrebat:

Pantalonii scurti de blugi atrag privirile baietilor? big grin

24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca in acei pantaloni scurti de blugi se ascunde o fata - da!winking

| Psihiatra a răspuns:

Pantalonii scurtzi atrag de obicei privirile baietzilorwinkingnu mai conteaza materialultongue doar sa se vada picioarele(baietii se uita de obicei prima data la picioare)

| patty32 a răspuns:

Mai, stai in banca ta straight face
Ai in jur de 12-13 anisori, si tu vrei sa atragi privirile baietilor?!
De ce vorbesc despre tine? happy
Pt ca intr-o intrebare anterioara spuneai ca [citez] : "niciun baiat din lumea asta nu ma place".
Las`o naibii. oh go on
Crezi ca o sa te placa daca porti pantaloni scurti?!
Doamne straight face

Apache
| Apache a răspuns:

Da logic!

| Ioana1984 a răspuns:

Buna probabil ca da, in ziua de azi majoritate se uita la fund si tate nu se mai uita la picioare. Tu ce varsta ai? La varsta ta nu ai putea sa pui intrebari mai de Doamne ajuta? Fii mai serioasa, nu ai alte intrebari mai bune? Vrei raspuns 100%bun la intrebarea ta, imbracate si du-te pe strazi vezi se uita baietii dupa tine? Pa pa.

| Nimic special a răspuns:

Depinde si ce forme aiwinking
daca esti slaba taree nu atragi atentia la nimeni
daca ai forme baietii te saliveaza.happy

| ladygaga a răspuns:

Nu pantalonii ii atrag, ci picioarelelaughing

| fluturas a răspuns:

Atrag, atrag love struck smug laughing

| Doddel a răspuns:

Da le fac sa para mai sexi

| Alex_9605 a răspuns:

Da, ca mai sunt unii care au foot fetish-uri si pe langa fund, se mai uita si la picioarele tale smug

| Smarandica a răspuns:

Doamne mai fata cred ca u incerci sa devii din ce in ce mai extravaganta si sa starnesti privirile tuturorstraight face da esti cam ratatzica asa.nu te-ai gandit ca esti penibila cu intrebarile astea stupide?straight face
si fii sigura ca un baiat care vrea o fata calumea nu se uita numa la picioare ci si la sufletwinking

| mary a răspuns:

Da...atrag... dar numai mustele

| Serendipity17 a răspuns:

Pai eu asa am citit intr-o revista laughing si mie mi se par super, am si eubig grin

| smileysmiley a răspuns:

Dap, mai ales daca ai forme si le avantajezi purtand unii scurti, scurti si mulati big grin

love struck

| TheCookie a răspuns:

Da...pentru ca mai mult baietii se uita la picioare si atunci e perfectwinking...mai ales fetelor le sta bine in pantaloni scurti :X

| ღAnamariaღ a răspuns:

Wowowwwwwwwww ce crezi baieti ce cred?
Ai grija ca-s nebuni boyyy astia:));))!
Bye!

| ღAnamariaღ a răspuns:

Wowowwwwwwwww ce crezi baieti ca cred baietii? Da numa la fund ti se vor uita!
Ai grija ca-s nebuni boyyy(s) astia:));))!
Bye!

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Stii ce-ti trebuie pentru a atrage privirile baietilor? personalitate, un stil propriu, opinii in multe domenii si o bruma de cultura(asta se traduce cateva carti citite-(asta daca vrei sa atragi privirile baietilor destepti)... dar tu cati ani ai de te gandest la chestii de genul asta? ar trebui sa fi cu rolele in parc.

| 구미호 a răspuns:

Da daca porti si o bluza cu galben amestecat cu porocaliu si un fluturas. Fundita te rog!

| catuztacaty a răspuns:

Pai de obicei da. daca sunt stramti si daca ai ce aratawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum? si nu numai privirile.li se intampla ceva ciudat.si nu din cauza blugilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantalonii scurti de blug... exact cu ce sunt eu imbracata acum

| alexel a răspuns:

Atrag privirile băieților picioarele goale... în general... Acum depinde de ce picioare sunt sub pantalonii scurți.

| Meoooooowww a răspuns:

Da ciar atrag ca sa nu mai spun ca sunt si la moda!winking