| ConstiintaTa a întrebat:

Par lung[pana la jumatatea spatelui], putin ondulat, culoare saten deschis, ceva idei?

Răspuns Câştigător
| RoxanaCher a răspuns:

Dca vrei coafuri, uite:prinde-ti parul in coada, coc de balerina, doua cozi, cozi impletite, prindeti-l cu o agrafa pe spate, pune-ti bentita! Sper ca te-am ajutat!happy

7 răspunsuri:
| ConstiintaTa explică:

Vreau sa ma coafez.

| chrystyna a răspuns:

Idei pentru ce anume? Si eu il am mai lung, tot asa putin ondulat, saten inchis spre negru. Ce idei vrei mai exact? Cum sa te tunzi, sau sa te vopsesti? Eu de ex il am intr-un V nu foarte ascutit.Ma deranjeaza ca nu e nici drept, nici cret, nici ondulat, nu sta cum vreau eu, asa ca folosesc placa(doar cu 160 gr). Nu stiu care e intrebarea ta mai exact, ca sa te pot ajuta cu ceva.

| llllllllllll a răspuns:

Ulei pentru ce? Pentru cresterea parului? Sa il ai mai intins? Pentru placa? Trebuia sa specifici pentru ce vrei uleiul de par. Dar poti folosi ulei de ricin. Iti intareste firul de par, si il ajuta sa creasca mai repede. kiss

| shini a răspuns:

Poti sa fii mai explicita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De coafura sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ideei? Tunde-l!