| Ourworld a întrebat:

Hei; x

am o mica problema si speram ca ma puteti ajuta. deci vreau sa imi schimb freza si nu stiu cum laughing. am parul saten, lung ( cam pana la jumatatea spatelui ), ondulat, ochii mici ( forma de chinezoaice ) albastri si tenul deschis.
Please help me love struck!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Ella_4255 a răspuns:

Poti adopta stilul bob sau sati scurtezi parul pana la umeri si sal indrepti cu placa. Parul drept mere mai ales la fata de asiatik happy

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Pai nu`i nevoie sa iti dam noi link`uribig grin.Stii dc? Pentru ca noi te-am tiparit cumva in minte dar nu foarte.Nu suntem axperti in asteahappy. Uite cum e si eu am pus intrebarea si mi-au dat linkuri si fii atenat ce raspuns am primit:d:

"De ce nu te duci la un salon ca sa te vada coafeza si sa decida ea [ care se pricepe pentru ca probabil a tuns persoane cu toate tipurile de fete ] ce tunsoare ti se potriveste? noi nu te stim, in schimb coafeza te poate vedea din orice unghi, probabil iti va arata si un catalog cu tunsori de unde te va intreba la care crede ea ca ti se potriveste, daca iti place. "

Vezi? Iti va spune la salonul la care vrei sa te ducihappy.Ea stie mai bine.

Fundita?batting eyelashes

Sper ca ti-am fost de ajutorlove struckpuppy dog eyes

Pa,pa pup:*

| Needle a răspuns:

Http://www.mabella.ro/......le-bob.jpg
daca iti place.

Sau asta:
http://www.ukhairdressers.com/style/hairstyles/11482/2.jpg
Daca aia ti se pare prea scurta.eu zic ca ti-ar sta bine