| AlexCicura a întrebat:

Parere nike airmax 97

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Sincer mie imi plac, sunt super tari la aspect si materialul e calitativ, se putea si mai bine spun eu dar merge la pretul ala. Cea mai tare combinatie e negru cu talpa alba. Sunt destul de comozi si nu iti transpira piciorul ( conteaza ce sosete ai in picioare ). Per total merita parerea mea.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oldies but goldies

| Michaeel a răspuns:

Un cuvant:urati.
Nu imi plac. Daca vrei sa arati ca un cocalar sunt numai buni dar daca vrei sa arati ca un om normal i-ati ceva mai frumos.

| lilmort a răspuns:

Nu e de treaba materialul, nu iti recomand sa iei asa ceva!

| Sekim a răspuns (pentru lilmort):

Nu e de treaba a? E nesimtit asa rolling on the floor