| Robert_Andrei_1990_sQk8 a întrebat:

Păreri despre site-ul www.iOffer.com?

2 răspunsuri:
| Stef98 a răspuns:

Buna,
Aceasta este pagina oficiala https://www.facebook.com/iOffer
Uita-te la ce spun oamenii in postari.

| Neagra_Alba_1979 a răspuns:

O Nouă moda de a lua mare Teapa si de a primii in schimb Iluzii sau Nimicuri se numeste ioffer.com
Locul unde marfa iti ia ochii chilipiruri ieftine te fac sa pui produse in cont, dar totul in zadar torul e o mare Teapa si o gainarie de a ramane fara bani si unde vei ajunge sa iti petreci timpul de pomana.
1-Locul unde vinzatorii te vor pacalii ori cum, ori nu ai intebi nimic despre produsul care iti face cu ochiu nu de altceva dar te vei trezii ca pretul se va schimba fata de cel afisat Ori ai intrebi ce vrei despre produs, produsul isi va marii pretul consistent dar tot Teapa vei lua in Final. Ori ca iei tepa pe o suma mai mica ori ca iei la o suma mai mare tot Teapa se numeste, deci mai bine te frigi doar putin decat de tot.
A 2-a varianta este ca te vei trezii cu tot cu alt ceva decat ce ai comandat, logic niste gunoaie ca nu sta Chainoii sa piarda bani, Ei doar se freaca pe maini cand mai cade cate o Gisca, ca uite asa li se umple contul cu bani.
A 3-a varianta un site facut de baieti destepti, gen hackeri ca tot spun Ei cei de la Custom Asistance ca ei nu au nici o vina, Ei si doar o platforma de Marketing.
Ciudat, ca tranzactile se fac prin platforma lor de Marketing, deci au aceeasi vina ca si Hotii!
Locul unde se inventeaza vinzatori noi, cu rewiuri gata copiate de pe un anume site Ebay Tm din ce am observat, locul unde azi exista vinzatorul X si peste 5-10, 20,30 de zile vinzatorul nu mai exista dispare si el si produsele cumparate.
Locul unde te vei trezii ca ai comandat ceva, si iti vei primii un tracking number ..gen posta romana unde mai mult probabil vinzatorul X, Y, Z a pus la posta o vedere cu mentiunea ca se poate trimite si peste 15-45 de zile catre destinatar ca nu e graba doar doar sa primeasca numarul de tracking sa il poata da si el mai departe sau …
Mai rau sa nu primesti un tracking number fals care nu exista asa cum si eu am primit, si cum se procedeaza cam la toti pe acel site, nu degeaba toti majoritatea nu accepta pay pal si vor doar credit card, cand ti-o faci cu mina ta Asta e ti-o faci singur,!
SUCCES LA SHOPING PE EI, PE MAMA LOR