| NickPop a întrebat:

Pareri despre site-ul Cleberbot

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce parere sa aveam, un mic robot ce foloseste algoritmi de inteligenta artificiala, nimic deosebit

| T0T a răspuns:

E destul de interesant și chiar funny la ce i-am spus eu acolo. Foloesește un algoritm ca și roboțeii ăia cu care poți vorbi, algortimul în cazul ăsta e direct implementat pe site-ul respectiv.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Este interesant ca in acelasi timp comuni dar si te distrezi.
Multi Vlogari au facut video cu Clerverbot si era interesant mai ales cand le dau maxim sau ce prostii scoate clerverbot intr-un timp foarte scurt.

| NickPop explică:

***cleverbot***