| yourstar a întrebat:

Parul meu e,, cirliontat,, exista vreun mod de al indrepta fara vreun ondulator sau alte lucruri?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Folosind un sampon pentru par disciplinat.
Te pup!

| Roxxxxi a răspuns:

De la farmacie poti sa iti iei sampon pentru par drept..Nu il mai face cu placa..Crede-ma ca si eu am par cret si tot l-am ars cu placa dar il las sa isi revina si il prind in coada..Incearca cu feonul si un piaptan cu dinti rari.

| alexblack00 a răspuns:

Cu placa de par alt mod nu stiu

| Sunnywaves17 a răspuns:

Da, aceeasi problema o am si eu de cand mi-am filat parul in scari.
Dupa spalare, ia frumos feonul, si peria si piaptana-ti parul in timp ce-l usuci, sau pe parul ud dai cu un balsam pentru fire arse si incearca sa-l usuci cu prosopul alunecand usor pe fiecare suvita a parului de sus in jos. Asta il forteaza practic sa stea drept. happy alta idee nu mai am