| anonim_4396 a întrebat:

Ce metode de a`mi indrepta parul, in afara de placa si ondulator+perie, exista?

Răspuns Câştigător
| andypandy_2709 a răspuns:

http://www.divahair.ro/......fara_placa uite aici, sper ca team ajutaat, fundita?

5 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Niciuna. Cam astea sunt singurele metode.
Baftă!

| LexieD a răspuns:

Canda faci baie pe cap, dupa ce te speli piaptana parul ud si aplica putina spuma(fara sa clatesti dupa) il usuci si gata big grin
Funda?

| vldut a răspuns:

Cand t enervezi.iti mai bagi mainile asa putinlaughing)in el si gata nu mai e nevoie sa l indreptziwinking

| Josh a răspuns:

Cred ca niciuna... Cu placa iti indrepti cel mai bine parul ( iti recomand Philips sau Remington ) daca folosesti si spray anti-ardere si mai se indreapta + fixativ la urma happy Succes big grin

| mystic a răspuns:

Exista si permanent pentru par drept happy