| Anamariasms11 a întrebat:

Parul meu incepe sa se ingrase in a treia zi de la spalare.Ce sampon imi recomandati sa folosesc?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua

Va recomand samponul si balsamul de la Head&Shoulders cu lamaie, pentru a tine sebumul subt control, si pentru o senzatie de curatenie si prospetime a parului gras.

O zi buna.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Si la mine e la fel, a 3a zi, si ma spal de 2 ori pe saptamana pe caplaughing, crede-ma ca nu prea ai ce sa faci toata chestia asta cu ingrasarea parului e hormonal, nu ai ce sa faci, si eu inainte foloseam tot felul de sampoane pentru asa ceva, masti si degeabahappy

| al9264 a răspuns:

Al meu se ingrasa cu totul de la a treia zi. Cam nu ai ce sa faci, eu am incercat de toate... sad