| catalinnnna a întrebat:

Parul meu nu are volum. si vreau sa folosesc spuma de par. spuneti'mi cum sa o folosesc de care sa cumpar. si vreau sa stiu daca ingrasa parul? multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Eu am folosit spuma de par pentru volum de la Garnier, iar acum de la Taft(verde).Ca orice alt produs pentru par il incarca insa nu il ingrasa...Incearca, nu ai ce sa pierziwinking

| iulia_9095 a răspuns:

Eu nu cred ca este prea buna ideea pentru a obtine rezultatul dorit(parerea mea)iti voi spune si de ce:
1.de la spuma o sa fie parul incarcat, deci se va lasa! nu va mai avea deloc volum
2.ca sa scapi de ea de pe par trebuie sa-ti speli parul
eu fac altfel,desi am par des,m-a sfatuit o matusa care este coafeza si mi-a spus dupa ce imi spal parul sa-l usuc in directii diferite(iti dai parul in stanga si il usuci ca sa aiba volum in parte dreapta cand il vei da inapoi)(sper sa intelegi cum)si asa faci pentru tot parul si poti sa folosesti un pic de fixativ, daca nici asta nu merge, tapeaza-l cand ai nevoie!

| mmary a răspuns:

De ingrasat parul nu ingrasa deci nu-ti face rpobleme.ea se poate folosi in mai multe moduri.pe parul ud, pe parul uscat pentru definirea buclelor.si pentru volum chiar acum cateva zile am vazut o solutie senzationala prezentata de cativa stilisti renumiti in Americahappy se pune putina spuma la radacina pe parul uscat, dupa care lasi parul in jos si te usuci cu uscatorul.pentru rezistenta incearca imediat dupa si un fixativ pentru volum.am incercat si eu si merge de minunehappy Bafta!happy:*