| thevampirediariesfever a întrebat:

Pasta de dinti este buna pentru cosuri? Ati folosit? Ce s-a intamplat?

7 răspunsuri:
| PeAcE a răspuns:

Depinde foarte mult de ten. Eu nu am incercat pentru ca am auzit de la o colega ca a folosit si a facut o mare prostie deoarece mai rau i s-au extins.ca sa nu mai zic de urmele pe care le lasa. INtr-un fel sau altul ajuta, dar trebuie sa ai foarte multa rabdare in vindecare deoarece dureaza cateva zile pana n-or sa mai fie vizibile semnele, chiar o saptamana sau doua pana vor disparea definitiv.

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Thevampirediarieslove struck! Da, este buna. O folosesti de obicei seara dar si dimineata e in regula.Peste cateva zile nu o sa mai ai.Multa Baftalove struck!

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Nu e buna, mai bine nu incerca... funda?

| BuBuMtti a răspuns:

Nu

| Aly_6441 a răspuns:

Da, este buna. Eu m-am dat doua seri la rand si am lasat pasta de dinti pe cosuri pana dimineata. In 3 zile cosurile au disparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu o folosesc pe cateva cosuri ...doar atunci cand imi apar cateva si sunt mari si umflate si le usuca pana dimineata:X
Pa, pa!

| Marele_Ionel_Gabriel_1990 a răspuns:

E foarte buna nu se cariaza sau strica dinti si nu ai de mers la dentist des