| NaOH a întrebat:

Pasta de dinti iti usuca cosurile? multe fete spun ca e foarte bunahee hee. cel mai bun raspuns primeste funda:*!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Nu știu cât de bun e, nu am încercat, dar pasta de dinți nu e un tratament împotriva coșurilor și nu știu dacă face bine, sau mai rău, încercă Skinoren, eu pe acesta îl folosesc pentru a usca coșul ( știu că e scump, în jur de 30 lei, dar îl usucă foarte repede), Și mai era o cremă de la Clearasil (în jur de 15 lei), tot pentru uscare ( l-am luat de la farmacie mai de mult, te sfătuiesc să te duci la o farmacie și să întrebi, cele de acolo te ajută foarte mult, ele sunt în măsură să-ți spună, pentru că cunosc)

7 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Doar cea mentolata, cea de fructe sau lamaie sau alte arome nu este eficienta.

| tequila777 a răspuns:

Am mai auzit asta, dar n-am incercat niciodata, nu m-a inspirat :D am preferat metode mai sigure;)
Pentru uscat si tratat cosuri mai bine cumperi Baneocin -pudra, e f eficient, si nici nu costa mult, in jur de 13 lei.
______ http://verze.ro - simtul umorului nu a murit!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

No comment.

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Doamne fereste! straight face

| Anonnnnn a răspuns:

Hmm, da am auzit asta insa nu am incercat thinking
daca vrei sa incerci, sau asa. Nu folosi pasta pentru albirea dintilor! alta daca vrei, dar nu pentru albire thinking stiu ca aia are nustu ce in ea laughing si nu face bine thinking

| lalala0001 a răspuns:

Nu iti pune pasta de dinti pe fata!

www.facebook.com/lalalanails

| Papadiee a răspuns:

Am auzit si eu ca este buna dar nu am incercat.hee hee Eu am incercat crema Elocomwinking fara retete medicale sau ceva este foarte buna.happy eu ma dau in fiecare seara si ma ajuta mult mai ales ca eu aveam o multime de cosuri acum daca mai am vre'o 3-4 happy! Succeshappy