| mistermov a întrebat:

E adevarat ca pasta de dinti usuca foarte rapid cosurile?

9 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu recomand. Tin minte ca am lasat pasta prea mult si mi-a "mancat" si pielea si am avut o rana de toata frumusetea pe fata. Eventual tine-o pe cos, dar extrem de putin.
In schimb iti recomand Retin-a, care usuca de numa numa cosurile (ai rabdare putin cu ea, pielea trebuie sa se obisnuiasca cu crema). Dar usuca de minune. (e aprox 15 lei. maxiiiiim 20 )

| yellowalien a răspuns:

Nu. Cel puţin la mine nu a funcţionat...
Slavă Domnului că nici coşuri prea multe n-am avut!

| mona a răspuns:

Le usuca dar nu rapid

| valentingb a răspuns:

Incearca si o sa vezi happy

| Iubibilăă a răspuns:

Nu functioneaza.
Eu imi dau cu fond de ten: BB cream.
Imi este somn
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte repede big grin
eu cand am un cos repede aplic putina doar pe cos (cam usuca pielea) si se trece
pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,le usuca, poti folosi pasta de dinti.
Te pup!

| αlεxTzure a răspuns:

Da,in special cea mai mentolata

| madalinaeueu a răspuns:

Depinde ce iti apare.la mine reduce roseata, dar nu le usuca.