| cosmin1199 a întrebat:

Pe 18iulie ma duc la un majorat. Sa-mi iau sacou sau sa ma duc direct in camasa? Ma gandesc ca e vara...

Răspuns Câştigător
| Gray77 a răspuns:

Poti purta un sacou peste camasa, iti va da o prestanta diferita decat sa vii direct in camasa, si mai apoi il poti da jos, ma gandesc ca va fi seara oricum.

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Transpiri ca purcelu, sacoul e de toamna, iarna.ar fi mai bine sa mergi direct in camasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te în cămașă, e prea cald pentru sacou. ar merge o vestă, dacă tot vrei ceva în plus.

| EmanuelKant a răspuns:

E majorat fii serios. Dupa 2-3 beri deja o sa renuntati de tot la haine.