| Culcus a întrebat:

mă duc la un majorat si nu stiu daca sa imi iau camasa, pantofi, pantaloni negri si sacou, adica mi se pare prea elegant pentru un majorat...M-am gândit să-mi iau pantaloni negri, pantofi albastri, o bluză albastră si sacou peste dar nu stiu daca merge, voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Te îmbraci în funcție de locație. Dacă se ține la restaurant, trebuie să fi elegant, altfel mergi oricum dorești.

| Iulia1234567899 a răspuns:

Eu zic ca poti lua a doua variantă! Eleganta este cea care da clasa. Dar mai bine alege ceva in care te simti tu bine! Distrează te!