| katherine_9164 a întrebat:

Pe 5 martie este orgazinat un bal, iar eu ma duc.trebuie sa ma costumez intru. un personaj dintr. o carte. dati. mi idei cat mai multe va rogpuppy dog eyespuppy dog eyes
cele mai frumoase idei primesc funda si vot:X:X

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Pai, de ce nu te costumezi in Katherine?smug Ca vad ca tot iti place.smug Si eu m-am costumat in ea la Halloween. love struck Iti ondulezi parul, iti iei o rochie neagra, asa mare, sau nu neaparat neagra, te machiezi ca ea [gasesti pe youtube], si o sa fii o adevarata katherina petrova. smug Ce zici? Sper ca te-am ajutaT! Pa-pa si succes! :*

9 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

P.S: Exista si carti The vampire diaries. :*

| rihannna a răspuns:

Alba ca zapada smug
sau Scufita Roshie :X

| Dragotta a răspuns:

Fate Eduard maine de foarfeca. Uite un tutorial pentru asta http://www.youtube.com/watch?v=TAgxoBvZYUg&feature=fvsr

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Bellatrix Lestrange(din HP) e soarta rau big grin depinde acum si cat de bine te asemeni ei

| RzzV a răspuns:

Avand in vedere ca esti fata probabil Cenusareasa, sau Frumoasa adormita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adolescenta pisica (suna ridicol) sau Rapunzellaughing sau oricum trebuie sa sune ceva seducator numele...o sa ma mai gandesc si iti mai dau idei ca acum chiar nu-mi vine niciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alba ca zapada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anna karenina sau emma, din cartea cu acelasi nume de jane austen

| kiufuliki a răspuns:

Daca esti fata fa-te printesa sau stiu si eu! Dar depinde ce gen de fata esti!