| roberta_9285 a întrebat:

Ce vreti de iepuras? cele mai frumoase cadouri primesc funda restul vot:X:X:*

6 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Sanatate si fericire tuturor celor dragi.

| BubuuLinna a răspuns:

Buna!

Pai in primul rand :*:*
O ciocolata
Fructe
un ceas :*
un lantisor
o perna in forma de inima
Bijuterii
Cana
o floare love struck
un parfum love struck:*
un brelog cu numele meu
o camera webbig grin
Casti la telefon
Card de memorie
Un telefonhee hee :*
o revista
o carte
un aparat foto
o rochie
o fustita
Adidasi big grin
de ex anul trecut am primit o ascutitoare electrica cu baterii love struck( e super )
Un puzzle laughing
o masca de printesa pe ochi
O cutie in care sa'mi pun bijuteriile :*happy
O cutie cu farduri :*
Un bibelou din portelan
o geanta :* la moda
o sapca
o fustita :*
un joc de ex (anti-monopoly - e super si eu il am, monopoly.etc)
un plus :*

sper ca ti-am fost de folos :*:*

Te pup :*

Funda?:*:*

| anutsaa a răspuns:

As vrea ca iepurasul sa mi-o aduca inapoi pe mama, nimic mai mult. E grea viata fara mama ta, fara sa te alinte atunci cand ti-e greu.Asa ca va dau un sfat: IUBITI-VA MAMELE CAT LE AVETI LANGA VOI!
P.S nu am raspuns pentru funda.

| FlorynJako a răspuns:

Un ps2

| Chris_8217 a răspuns:

Pai un cateluslove struck.o cutie de bomboane si o excursie la munte love struck [ Te pup >big grin

| Paulette_3164 a răspuns:

Plushuri, dulciuri, cine romantice, saruturi, sa ma scoata la un suc