| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce site de incredere as putea gasi un creion de unghii alb mai bun(de dat pe sub unghii)? Nu am mai avut si as vrea sa stiu:este bun de ceva?

Răspuns Câştigător
| 1234abcd a răspuns:

Http://www.1001cosmetice.ro/......antuzeasca
http://www.1001cosmetice.ro/produs/essence-creion-alb-pentru-unghii
sit-ul e super ok ...am zis ca la urmatoare comanda o sa imi iau si eu un creion din asta (am inteles ca e destul de folositor)

2 răspunsuri:
| BellaCullen14 a răspuns:

Http://www.1001cosmetice.ro/......ntuzeasca. De acolo imi iau si eu de obicei.

| Ioana24D a răspuns:

Http://www.visage.ro/
Recomand.