| GreenOfParis a întrebat:

Buna seara TPU, sunt noua pe site si nu ma prea descurc. Tot ce as vrea stiu:este pe aici vreun psiholog sau macar cineva care ma poate ajuta? Am o problema si am vazut ca aici lumea se ajuta reciproc, as fi incantata sa ajut si eu daca pot. Astept mesaj de la cei care cred ca ma pot ajuta, o sa spun acolo despre ce e vorba. Multumesc! big grin

2 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Nu stiu sigur daca pot sa te ajut, dar daca lasi un ID am sa ma straduiesc cat de tare pot.

| VisColorat a răspuns:

Poți afla tot ce ai nevoie aici:
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente