| TyoღMarilynManson a întrebat:

Pe Cine Alegeti? Bill Kaulitz sau Tom Kaulitz? Fara funda ca sa nu fie suparare...sau vedemhappy

Răspuns Câştigător
| Emmanuela a răspuns:

Imi plac amandoi foarte muult.da daca as alege hmmmm.las alege pe Bill pentru ca are un haracter deosebit...iar cei care spun ca nu le place de ei, spun asta doar pentru ca nu-i stiu, si nu inteleg stilul lor si nu stiu ce inseamna muzica buna!

15 răspunsuri:
| unknown a răspuns:

Ce intrebare stupida la categoria gresitahappy
De ce nu o pui la conversatii sau timp liber?

| Mitsuri10 a răspuns:

Eu l-asi alege pe Bill pentru ca el este sensibil si canta asa bine...in schimb nu il cunosc asa bine pe Tom...

| SweetBabyGirl a răspuns:

Sa ignori comurile stupidelaughing nu stiu dc se baga pe aici...oh go on eu nu stiu pe cine sa aleg ii ador pe aman2.cred ca bill.dar si tom e atat de sexy hmmmmm. Bill ca macar el para ca ar vrea relatii stabile si ca nu ar inselalaughing tu?

| Dumnezău a răspuns:

Robert Plant.Mars cu crizantemele astea flescaite si obosite!

| BlkDrmm a răspuns:

Pai Bill este destul de dragut:-x si are o vocee=p~
Dar Tom este mai frumos. Are o fata de copil cuminte:-X In ciuda faptului ca are 21 de ani:Olaughing
Sunt gemeni deci seamana. Amandoi sunt simpatici. Dar cred ca ramane Tom:-x

| AlexandraSmiley a răspuns:

Both! Sunt asa uhh SEXY!:d

| DeDeChazLee a răspuns:

Sunt gemeni deci e greu de ales laughing
dar mai mult Bill ca are el un caracter asa mai...nu stiu laughing
dar e super dragut si amuzant si talentat si de toate love strucklove struck

| UtilizatorFaraNume a răspuns:

Niciunul.
Si de ce intrebi? Esti gay cumva laughing? Glumesc.
Dupa nume pari baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place niciuna din ele.

| bettybetty a răspuns:

Eu las alege pe Tom pentru ca pare mai cuminte, si e mai dulce decat Bill chiar daca sunt gemeni

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Cu mana pe inima:Bill

| TyoღMarilynManson explică:

Sunt fata

| TyoღMarilynManson explică:

Nu stiu ...sunt noua nu prea stiu pe unde sa le bag ...umm

| drinny_1019 a răspuns:

Bill=p~

| TheMaduta88 a răspuns:

Tom kaulitz