| MAndreea99 a întrebat:

Bill Kaulitz sau Tom Kaulitz. Argumentati cel pe care il alegeti. (Daca nimeriti acelasi pe care il aleg si eu dau FUNDA!)

Răspuns Câştigător
| EllaKP a răspuns:

Pai eu cred ca Bill Kaylitz deoarece arata mai bine decat Tom, cu toate ca ei sunt frati gemeni!

21 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Richie Sambora

| TeoPT a răspuns:

Valea mă, ascultă-ți maneliștii pe chitară electrică fără să faci circ laughing

| Radioactive a răspuns:

OMG! OMG! Fundă! Mă topesc! Observ că acum fundele se dau la răspunsuri pe nimerite! Şi ca să îţi răspund la întrebarea fără semnul întrebării, niciunul.

| Crisis a răspuns:

Emil Boc, pentru ca tot ce a zis s-a si intamplat. o_O
Ontopic acum, amandoi sunt la fel.

| Polaris a răspuns:

James Hetfield.

| Polaris a răspuns:

@MAndreea99 - Scuze că dezamăgesc turma (sau nu), dar Tokio Hotel face parte din rândul manelelor.

| Polaris a răspuns:

@MAndreea99 - Eu ascult Metallica, Motorhead, Megadeth, AC/DC, Queen, Children of Bodom, Nirvana, Beatles, Led Zeppelin, The Rolling Stones, Iron Maiden, Slayer, Anthrax şi alte trupe la care tu visezi, păpuşă,

| Sconcsiş a răspuns:

Ambii sunt la fel de gay, de afoni şi de retardaţi...

| Sconcsiş a răspuns:

Du-te şi ascultă-ţi maneaua şi lasă-ne în pace.

| Sconcsiş a răspuns:

Eu ascult rock. Tu probabil că asculţi TH, Lady Gaga, Rihanna, house etc., adică manele

| Miky a răspuns:

Bill Kaulitz ce cel mai dragut si dulce baiat, are o voce superba, e sensibil dar nu prea mi-a placut ca s-a lasat barba, bine ca sa rasolaughing

sunt fan tokio hotel si preferatul meu e bill dar si tom e frumos foc♥♥♥

| wolder a răspuns:

De la incepu mi-a placut de Bill kaulitz fiindca mi s-a parut mai frumos!
imi place stilul lui si ii ador pielea perfecta!
are o voce superba si miliarde de fani, chiar unii oameni nu il accepta!
iubeste muzica si o lasa mai usor cu fetele!
il iubesccc!
dar si Tom e frumos; imi place abdomenul lui...sh are o fata draguta:X

| wolder a răspuns:

De la incepu mi-a placut de Bill kaulitz fiindca mi s-a parut mai frumos!
imi place stilul lui si ii ador pielea perfecta!
are o voce superba si miliarde de fani, chiar unii oameni nu il accepta!
iubeste muzica si o lasa mai usor cu fetele!
il iubesccc!
dar si Tom e frumos; imi place abdomenul lui...sh are o fata draguta

| MAndreea99 explică:

Unele/unii dintre voi nu aveti minte si nu stiti sa apreciati muzica si artistii buni!

| MAndreea99 explică:

Daca esti manelist numai despre manele stii sa vorbesti! Huuu, manelistii!

| MAndreea99 explică:

Eu ascult Tokio Hotel (rock), Sunrise Avenue (rock), Bon Jovi, HIM si multe alte trupe bune de care u nu ai de unde sa stii

| EllaKP a răspuns:

Pai eu cred ca Bill Kaylitz deoarece arata mai bine decat Tom, cu toate ca ei sunt frati gemeni!

| EllaKP a răspuns:

Pai eu cred ca Bill Kaulitz* deoarece arata mai bine decat Tom, cu toate ca ei sunt frati gemeni! Eu l-as alege pe Bill!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem sconcs

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Bill... sunt innebunita dupa el. Eu sunt fana #1 a lui:*

| andre_3147 a răspuns:

Ma eu il aleg pe tom fiindca e cel mai tare si mai dragut din formatie