| ArianaM a întrebat:

Pe scurt: am o pereche de sandale superbe, de ocazie, albe cu accente (berete) aurii. Cu ce le asortez in afara de alb si auriu tinand cont ca merg la o nunta si nu voi putea purta alb iar intr-o rochie aurie nu ma prea vad, sincer!

Răspuns Câştigător
| jolie a răspuns:

Cred ca iti poti lua o rochie neagra si o posetuta asemanatoare sandalelor s-ar vede super SUCCES

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

In primul rand nu imi plac incaltarile de culoare alba! Incaltarile de culoare alba le porti doar atunci cand esti mireasa, in rest... :-s
Daca totusi le-ai ales pe alea... poarte-le cu o rochie neagra simpla.

| Vizitiul a răspuns:

Rosu sau negru.

| Yang a răspuns:

Negrul culoare care merge cu orice; un maro inchis ceva sandalele albe sunt cam pretentioase nu prea le poti asorta cu orice culoare pentru ca daca o faci o sa arati ca un pom de craciun

| primavara_4456 a răspuns:

Albul si negrul sunt culori care se asorteaza cu absolut orice. accentele aurii nu impiedica cu nimic aceasta pentru ca mergi la o ocazie si e normal. Ce ai zice de un mov sau un albastru, sunt culori care te avantajeaza?