| ๓єllเครtคг a întrebat:

Sorry de categorie... Mi-am luat un tricou albastru cu gulerul lasat. Tinand cont ca-i cald afara, cu ce-as putea sa-l asortez? Cat mai repede pentru ca la si jumate merg afara

Răspuns Câştigător
| Erika:) a răspuns:

Cu pantaloni scurtithinking sau blugi

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Eu daca ieseam asa repede afara ai auzit de foarfeca il dadeam jos de tot ha ha ha haide ca m-ai facut sa rad alta data cd nu stii aplici regula foarfeca Bafta

| iuliastill a răspuns:

Poti sa il asortezi cu o fusta mini de blugi cercei negri si un lant negru colanti si bascheti