| Maria_3938 a întrebat:

Pentru baieti
Pe ce ar trebui o fata sa puna accent cand se machiaza, pe buze sau pe ochi?

Răspuns Câştigător
| Ovy81 a răspuns:

Cred ca foarte putin si pe ochi si pe buze, nu foarte accentuat pentru ca o sa arati ca modelele alea care prezinta pe scena cu pene in capwinking no offence, dar un pic cred ca ai face o impresie buna pentru orice baiat

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Cand iti accentuezi mai tare ochii, pe buze te dai cu un luciu transparent sau un roz foarte pal
iar atunci cand iti accentuezi foarte tare buzele ( ruj rosu, roz puternic, sau in general nuante care sar in ochi) nu pui accent foarte tare si pe ochi.

| aangelia a răspuns:

Ochi zic eu laughing... eu nu ma dau cu nimic pe buze, mai rar cu un luciu big grin

| mihaibrasov a răspuns:

Eu o vreau fara machiaj.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Dupa mine pe amandouahee hee

| Gigiku a răspuns:

Pe amandoua xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce trebuie sa puna mai mult in evidenta de ex fetele cu buzele fff subtiri ar trebui sa foloseaca un contur si un ruj cu o culoare mai accentuata, iar fetele cu buzele mai groase e suficient sa foloseaca un gloss...

| petergabriel a răspuns:

Nici una nici alta, fii cat mai naturala...

| liviu18 a răspuns:

Pe buze rozz si la ochii albastru deschiswinking